Proponowany post

Air Jordan 1 Mid W Wojskowym Stylu

08 sierpień 2019
Air Jordan 1 Mid W Wojskowym Stylu

Kilka lat temu marka Jordan wypuściła dwa warianty kolorystyczne modelu Air Jordan 1 Mid, które tworzyły tak zwany 'Armed Forces' Pack. Były one ukłonem w stronę brata Michaela Jordana, który służył w wojsku. Buty spotkały się z całkiem niezłym odbiorem wśród jordanheadów. Amerykańska marka ma dla nas serię oficjalnych zdjęć kolejnych w tym roku "średnich" jedynek, które w pewien sposób nawiązują do wspomnianego 'Armed Forces' Packu. Projektanci użyli w tym wydaniu kolorów i materiałów, które mogą kojarzyć się z armią.

Cholewka butów wykonana jest z połączenia grubego zamszu w zielonym/wojskowym odcieniu oraz czarnego Ballistic Mesh'u. Oba kolory i materiały bardzo dobrze się uzupełniają, tworząc fajną całość. Do tego mamy Swoosha w kolorze khaki i nylonowy język ozdobiony metką z Jumpmanem. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Jest to naprawdę bardzo przyjemnie wyglądająca kolorystyka Air Jordan 1 Mid, która powinna przypaść do gustu wszystkim, którzy preferują styl militarny. Te buty to też fajna opcja na jesień...która powoli się zbliża. 

Jeśli chodzi o premierę, to niestety nie posiadamy na ten tema żadnych informacji. Możemy się jednak spodziewać, że omawiane Air Jordan 1 Mid już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Mamy nadzieję, że poza stroną producenta buty będzie można kupić u takich retailerów, jak warszawski KICKS Store czy Sklep koszykarza. Dajcie nam znać w komentarzach, jak Wam podobają się te jedynki.

jordan