Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'White Patent' - Oficjalne Zdjęcia

21 marzec 2019
Air Jordan 1 Mid 'White Patent' - Oficjalne Zdjęcia

Air Jordan 1 Mid w kolorystyce 'White/White', czy jak kto woli 'Triple White', albo 'Pure White' to niewątpliwie hit, który w sprzedaży jest nieprzerwanie od kilku lat. Wielu zajawkowiczów używa ich jako baza do customów, ale przede wszystkim wielu po prostu lubi chodzić w całych białych jordanach jedynkach. W tym roku oprócz standardowej wersji z białej skóry planowany jest też drop wariantu, którego cholewka pokryta będzie lakierem. Marka opublikowała właśnie serię oficjalnych fotek tego wydania. 

Komuś w Jordan Brand najwyraźniej bardzo spodobał się pomysł z lakierowanymi jedynkami. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie miało miejsce kilka takich releasów i to zarówno wersji High OG, jak i Mid. W tym wypadku mamy do czynienia z białą cholewką, której wszystkie elementy pokrywa Patent Leather. Do tego nylonowy język. Całość stoi na białym midsoleu i podeszwie zewnętrznej. Wygląda to nieźle i z pewnością jest alternatywą dla białych Midów, które już dobrze znamy. 

Niestety nie znamy dokładnej daty pojawienia się Air Jordan 1 Mid 'White Patent' w sprzedaży, ale możemy się spodziewać, że wydarzy się to już wkrótce. Komu z Was przypadły do gustu lakierowane jedynki Midy? Może to być fajny but na nadchodzącą wiosnę. 


jordan