Proponowany post

Air Jordan 1 Mid WMNS 'Turf Orange' - Oficjalne Zdjęcia

24 maj 2019
Air Jordan 1 Mid WMNS 'Turf Orange' - Oficjalne Zdjęcia

Jordan Brand z kolejną, bardzo ciekawą propozycją dla pań. Marka pokazała serię oficjalnych zdjęć Air Jordan 1 Mid w kolorystyce nazwanej 'Turf Orange'. Buty prezentują się całkiem nieźle i bardzo dobrze wpisują się do serii jedynek w wersji Mid, które bardzo często korzystają z ciekawych kolorów i materiałów.

W tym przypadku cholewka złożona została z gładkiej skóry i meshu, podobnego do tego z Air jordan 11. Wszystko w odcieniu koloru pomarańczowego, którego katalogowa nazwa to 'Turf Orange'. Zestawiono go z granatowym Swooshem, socklinerem i klasycznym, skrzydlatym logo Air Jordan. Na języku mamy metkę z Jumpmanem i napisem "AIR". Upper stoi na jasnym midsole'u i granatowej podeszwie zewnętrznej. Całość przywodzi nam na myśl Air Jordan 1 High OG 'David Letterman' z 2016 roku.

Amerykańska marka nie podała, kiedy dokładnie Air Jordan 1 Mid 'Turf Orange' trafią do sprzedaży, ale możemy się spodziewać, że stanie się to w najbliższych dniach. Buty powinny pojawić się na stronie producenta. Bardzo możliwe, że znajdą się one też w ofercie sklepów z ofertą Jordan Brand. Mowa, między innymi o Sklepie Koszykarza, czy warszawskim KICKS Store. Jesteśmy ciekawi, czy znajdą się jacyś chętni na tę wersję "średnich" jedynek.


jordan


Tagi: jumpman23,