Proponowany post

Air Jordan 1 Mid 'Yellow Toe' - Oficjalne Zdjęcia

11 czerwiec 2019
Air Jordan 1 Mid 'Yellow Toe' - Oficjalne Zdjęcia

Może nie jesteśmy wielkimi fanami tej Air Jordan 1 Mid, ale na przestrzeni lat pojawiło się kilka, bardzo ciekawych wersji kolorystycznych tego modelu. Buty, które widzimy na oficjalnych zdjęciach, zaliczają się do tej grupy. Jordan Brand planuje na już wkrótce wprowadzić do sprzedaży Air Jordan 1 Mid 'Yellow Toe'. Ogólnie spoko i bardzo możliwe, że trafią one do naszej kolekcji, ale... jesteśmy ciekawi, dlaczego zdecydowano się na Midy, skoro kilka miesięcy temu pokazywane były Air Jordan 1 High OG o tym samym układzie kolorów (do sprawdzenia tutaj). Czyżby wysoka wersja miałaby być limitowana? 

Cholewka butów wykonana jest z połączenia dwóch materiałów. Żółte i czarne elementy, z językiem włącznie to syntetyczny nubuk, natomiast białe, boczne panele to skóra. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i żółtym outsole'u. Na butach nie mogło zabraknąć oznaczeń producenta. Na języku mamy metkę z żółtym Jumpmanem i napisem "AIR" natomiast przy kołnierzu mamy tradycyjne, skrzydlate logo Air Jordan. Niestety nie spodziewamy się, żeby w zestawie były dodatkowe komplety sznurowadeł, a szkoda. 

Amerykańska marka nie podała dokładnej daty pojawienia się Air Jordan 1 Mid w sprzedaży. Wiadomo, że buty są już dostępne w sklepach za oceanem, dlatego obstawiamy, że już wkrótce pojawią się i na naszym podwórku. Będziemy bardzo uważnie obserwowali strony takich miejsc, jak warszawski KICKS Store, Sklep Koszykarza, czy Warsaw Sneaker Store. Dajcie nam znać w komentarzach, jak Wam podobają się omawiane Air Jordan 1, kto z Was planuje włączyć je do swojej bucianej rotacji? 


Air Jordan 1 Mid SE 'Yellow toe'

kolor: Black/Black-Tour Yellow-White

styl: 852542-071

cena: $120

Tagi: jumpman23,