Proponowany post

Air Jordan 1 'Paris Saint-Germain' - Zapowiedź

18 maj 2018
Air Jordan 1 'Paris Saint-Germain' - Zapowiedź

Obok Air Jordan 5 'Paris', o których pisaliśmy jakiś czas temu (do sprawdzenia po kliknięciu w tym miejscu) planowane jest też wprowadzenie modelu Air Jordan 1 high OG z tym samym, paryskim motywem. 

Buty mają czarną cholewkę, ale niestety nie jesteśmy w stanie określić rodzaju materiału, z jakiego jest ona wykonana. Wygląda to, jak nubuk, ale nie mamy pewności. Do tego skórzany Swoosh i "Wings Logo". Ciemna góra kontrastuje z białym midsolem. Na butach znalazło się wiele smaczków; po wewnętrznej stronie języka znajdziemy logo Paris Saint-Germain, a na wkładkach napis "ici c'est Paris" będące okrzykiem paryskich kibiców. Małym akcentem, na który zwróciliśmy uwagę są metalowe aglety na sznurowadłach, mała rzecz a cieszy. Ciekawe czy w zestawie znajdują się inne sznurowadła.  

Do wiadomości nie została podana żadna konkretna data premiery, można się jednak spodziewać, że Air Jordan 1 High OG 'Paris Saint-Germain' pojawią się w sprzedaży razem z zapowiadanymi Air Jordan 5. Prawdopodobnie release obydwu modeli odbędzie się w przeciągu najbliższych kilku tygodni. 

Tagi: jumpman23,