Proponowany post

Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story”

03 grudzień 2018
Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story”

W zeszłym roku pokazywaliśmy Wam trailer do 'Spider-Man: Enter The Spider Verse', czyli nowej animacji, której bohaterem jest "Człowiek Pająk". W zwiastunie kilka razy można zobaczyć Air Jordan 1 'Chicago'. Wówczas urodziła nam się w głowie myśl, że może w związku z tym, Jordan Brand wypuści, jakaś specjalną edycję popularnych jedynek w kolorystyce związanej ze Spider-Manem. Okazuje się, że nasze przypuszczenia okazują się słuszne, albowiem wersja 'Chicago Crystal', o której też pisaliśmy na naszej stronie, tak naprawdę nazywają się 'Origin Story' i są powiązane z e wspomnianym filmem. 

Tym samy wyjaśniło się, czym są odblaskowe kropki, które umieszczone zostały na czerwonych elementach, skórzanej cholewki. Są one odniesieniem do kostiumu Spider-Mana, którym w nowym filmie jest Miles Morales. Ciekawe, czy oprócz tego na butach znajdziemy jeszcze jakieś inne smaczki związane ze Spyde'ym...może jakaś grafika na wkładce. Szkoda, że nie pomyślano o udekorowaniu podeszwy zewnętrznej, która w tym wydaniu AJ1 jest wykonana z gumy transparentnej. Mogłoby tam być pajęcze logo, albo jakiś napis. Wygląda na to, że zamiast tego pomyślano o specjalnym opakowaniu. 

Air Jordan 1 Retro High OG 'Origin Story' mają trafić do sprzedaży 14 grudnia, czyli dwa dni po światowej premierze filmu 'Spider-Man: Enter The Spider Verse'. Niestety spodziewamy się, że nie będzie łatwo ich zdobyć. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji i zdjęć tych butów, a wtedy od razu się nimi z Wami podzielimy. Poniżej wrzucamy Wam kolejne dwa trailery do filmu.