Proponowany post

Nike Tworzy Podręcznik 'Circularity: Guiding the Future of Design'

Zasady zrównoważonego designu według Nike.

Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story” - Oficjalne Zdjęcia

07 grudzień 2018
Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story” - Oficjalne Zdjęcia

Na temat Air Jordan 1 High OG 'Origin Story' pisaliśmy na naszej stronie kilka dni temu. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć od Jordan Brand oraz informację, gdzie będzie można kupić te buty. To wydanie AJ1, które bardzo przypomina klasyczne 'Chicago' jest powiązane z premierą filmu "Spider-Man: Into The Spider Verse". W tej nowej opowieści o Człowieku Pająku, Miles Morales jest widziany właśnie w tych butach. Warto zerknąć na obydwa zwiastuny, które były załączone w jednym z naszych poprzednich wpisów. 

Air Jordan 1 w wersji 'Origin Story' mają kilka elementów, które odróżniają je od "Chicago'. Przede wszystkim na czerwonych elementach cholewki widzimy odblaskowe ozdoby będące odniesieniem do stroju Spider-Mana. Metka na białym, nylonowym  języku z brandingiem "Nike Air" jest w kolorze niebieskim, podobnie jak wkładka. Inna jest też podeszwa zewnętrzna, która w tym wydaniu wykonana jest z błękitnej gumy transparentnej. Całość wygląda bardzo ciekawie, ale nam nadal brakuje jeszcze jakiegoś akcentu związanego ze Spider-Manem. Z chęcią zobaczylibyśmy gdzieś jego logo. Mamy też nadzieję, że buty będą zapakowane w specjalne, okolicznościowe pudło. 

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to Air Jordan 1 High OG 'Origin Story' będą dostępne już w przyszłym tygodniu, 14 grudnia. Buty znajdą się w ofercie, między innymi warszawskiego KICKS Store, ale będzie je można kupić w Sklepie Koszykarza. My już nie możemy się doczekać, choć musimy przyznać, że grudzień, to bardzo ciężki miesiąc dla jordanheadów. 


Air Jordan 1 Retro High OG “Origin Story”
kolor: Gym Red/Black-White-Photo Blue
styl: 555088-602
cena: $160


Tagi: jumpman23,