Proponowany post

Air Jordan 1 Satin 'Shattered Backboard' - Pierwsze Przecieki

07 marzec 2018
Air Jordan 1 Satin 'Shattered Backboard' - Pierwsze Przecieki

Wygląda na to, że "Shattered Backboard" już niedługo powrócą w lekko zmienionej formie. Mogą o tym świadczyć foto przecieki, które dziś się pojawiły. Widzimy na nich, że popularne jedynki będą okraszone satyną. Wygląda to bardzo podobnie do wersji "Royal" i "Bred",  które w limitowanych ilościach były dostępne jakiś czas temu. 

Satyna pokrywa pomarańczowe panele, natomiast reszta cholewki wykonana jest ze skóry. W zasadzie tylko tyle możemy wywnioskować po tym jednym zdjęciu, które zostało zrobione chyba z ukrycia. Z niecierpliwością czekamy na więcej newsów w tej sprawie. Nieoficjalnie mów się, że buty mają być dostępne jedynie w damskich rozmiarach. Oczywiście nieznane są żadne szczegóły dotyczące daty premiery i dostępności. Z pewnością takie informacje powinny niedługo się pojawić. 

Co sądzicie o satynowych Air Jordan 1? Są fajne, czy może jednak przesadzone i ktoś w Jordan Brand powinien zastanowić się na powiedzeniem "Klasyka się nie tyka". Chętnie poznamy Waszą opinię w tym temacie. 

  

Tagi: -