Proponowany post

Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' - Zapowiedź

17 kwiecień 2019
Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' - Zapowiedź

Jordan Brand będzie kontynuowało swoją serię satynowych kicksów. W zeszłym roku do obiegu trafiły Air Jordan 1 Satin w wariancie 'Shattered Backboard', natomiast na ten sezon projektanci przygotowali inną, bardzo lubianą kolorystykę. Dziś mamy okazję zerknąć na kilka pierwszych zdjęć satynowej wersji klasycznych 'Black Toe'. Istotną informacją jest, że będzie to wydanie dla pań.

Cholewka butów wykonana jest niemalże identycznie, jak oryginały z 1985 roku. Główną zmianę da się zauważyć na czerwonej części, gdzie skórę zastąpiła satyna. Inaczej niż zwykle wygląda też Swoosh, który jest w całości wyszywany. Na uwagę zasługuje też "Szkrzydlate" logo Air Jordan, które w tym wydaniu będzie plastikowe. Niestety nie wiemy z jakiego materiału wykonany jest język, ale widać, że jest on czarny, a na samym szczycie ma metkę z brandingiem "Nike Air". Upper stoi na białym midsole'u i czerwonej podeszwie zewnętrznej. Ciekawe, czy do butów przewidziane są dodatkowe sznurowadła? Jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawi się więcej zdjęć, które pokażą nam zdecydowanie więcej.

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale źródła podają, że Air Jordan 1 Satin WMNS 'Black Toe' pojawią się w sprzedaży w sierpniu. Jak tylko pojawią się informacje o tym releasie, od razu się nimi z Wami podzielimy.
Air Jordan 1 Satin WMNS “Black Toe”
styl: CD0461-016
cena: $160
Tagi: jumpman23,