Proponowany post

Air Jordan 1 'Yellow Toe' Pojawią Się Jednak W Wersji High OG

16 lipiec 2019
Air Jordan 1 'Yellow Toe' Pojawią Się Jednak W Wersji High OG

Przyznamy, że trochę nam ulżyło. Jakiś czas temu pojawiły się zapowiedzi bardzo przyjemnego wariantu kolorystycznego modelu Air Jordan 1 High OG. Później okazało się, że amerykańska marka wypuściła te buty, ale w wersji Mid. Niby spoko, bo prezentowały się one całkiem nieźle, ale jednak zdecydowana większość liczyła na wysokie jedynki. Okazuje się, że ten drop cały czas przed nami. Niestety nie mamy dla Was żadnych nowych zdjęć tego wydania Air Jordan 1 ani żadnych konkretów dotyczących premiery. Najważniejsza informacja jest taka, że buty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku. 

Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' to nic innego jak kolejna wersja kolorystyczna klasycznych 'Black Toe' z kolorową górną częścią toe boxa. Zamiast "Bullsowej" czerwieni, czarno-białą cholewkę  zestawiono z ciekawym odcieniem koloru żółtego. Całość uzupełnia czarny, nylonowy język zwieńczony metką z żółtym brandingiem "Nike Air" i tłoczone "Wings Logo" na kołnierzu. Mamy nadzieję, że w komplecie znajdziemy dodatkowe sznurowadła...białe i żółte. Upper osadzony jest na białym midsole'u i żółtej podeszwie zewnętrznej. Nie ma co ukrywać, że buty prezentują się bardzo dobrze i w naszej ocenie kandydują do jednego z fajniejszych releasów Air Jordan 1 tego roku. 

 Dokładna data premiery to w tej chwili tajemnica. Wiadomo jedynie, że buty mają trafić do sklepów na jesieni. Jak tylko poznamy szczegóły dotyczące pojawienia się Air Jordan 1 High OG 'Yellow Toe' w sprzedaży, od razu damy Wam znać.  Stay tuned!
Air Jordan 1 Retro High OG 'Yellow Toe'
styl: AR1020-700
cena: $160