Proponowany post

Air Jordan 10 GS 'Ember Glow'

12 czerwiec 2019
Air Jordan 10 GS 'Ember Glow'

Marka Jordan przypomniała sobie o modelu Air Jordan 10, a jej projektanci stworzyli jego zupełnie nowy wariant kolorystyczny, który będzie dostępny w rozmiarach GS. Nazwa tej kolorystyki to 'Ember Glow'. 

Cholewkę tego wydania Air Jordan 10 zbudowano z białej skóry, która uzupełniono czarnym nubukiem. Na butach widzimy liczne, kontrastujące szwy, które wyróżniają te dziesiątki na tle innych wersji kolorystycznych. Dodatkowe przeszycia znalazły się na jednym z bocznych paneli tuż przy łączeniu cholewki z podeszwą. Wygląda to niecodziennie, ale nam takie rozwiązanie nie przeszkadza. Upper stoi na białym midsolu, który podkreślony jest wielokolorową podeszwą zewnętrzną. Niestety nie dysponujemy większą ilością zdjęć i w tej chwili możemy zobaczyć te buty jedynie pod tym jednym kątem. Ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki projektanci umieścili na tych dziesiątkach. Przekonamy się, gdy na światło dzienne wypłyną kolejne fotki.

Premiera Air Jordan 10 'Ember Glow' została zaplanowana na 1 lipca. Buty będą dostępne na stronie producenta, pojawią się pewnie też u retailerów z ofertą Jordan Brand. 
Air Jordan 10 GS
kolor: White/Barely Volt-Black-Ember Glow
styl: BV1843-176
cena: $140
Tagi: jumpman23,