Proponowany post

OVO X Air Jordan 14 'Kentucky'

Wydanie, którego nie było...i już pewnie nie będzie.

Air Jordan 10 'I'm Back' - Przypomnienie O Premierze

13 marzec 2018
Air Jordan 10 'I'm Back' - Przypomnienie O Premierze

Zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami już w tym tygodniu na sklepowe półki trafią Air Jordan 10 w kolorystyce "I'm Back". Oficjalne zdjęcia pojawiły się już jakiś czas temu, data premiery była znana od dawna, ale postanowiliśmy, że przypomnimy Wam o tym releasie. Jest to zupełnie nowa kolorystyka, ale historia do niej przypisana sprawia, że jest to "must have" dla wszystkich jordanheadów. 

"I'm Back" odnosi się do krótkiej, acz treściwej informacji, jaką podał sam Michael Jordan w sprawie swojego powrotu na parkiety NBA. Kolorystyka samych butów jest równie prosta. Mamy białą, skórzaną cholewkę, która u góry podkreślona jest czarnym językiem i sznurowadłami. Z tyłu znajdziemy pasek, na którym umieszczono datę 3.18.95. W tym właśnie dniu padły słowa "I'm Back", które również znajdziemy na pasku. Od spodu mamy biały midsole i outsole.  

Premiera Air Jordan 10 "I'm Back" przewidziana jest na 18 marca, czyli równo w 23. rocznicę ogłoszenia wielkiego powrotu Jordana. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale trzymamy kciuki. 

 jordan

 

Tagi: -