Proponowany post

Jordan Jumpman Z 'Bred' - Oficjalne Zdjęcia

Kolejna kolorystyka nowego, lifestyleowego modelu.

Air Jordan 10 'Orlando' - Zapowiedź

09 kwiecień 2018
Air Jordan 10 'Orlando' - Zapowiedź

Tak jest! Będzie to pierwsza re-edycja tej kolorystyki od czasu jej oryginalnego wydania w 1995 roku. "Orlando", które wówczas były częścią "City Packu" wracają z okazji 23. rocznicy powstania modelu Air Jordan 10. 
Jest to wariant kolorystyczny, w którym grał niejaki Nick Anderson występujący w drużynie Orlando Magic, która w 1995 roku wyeliminowała Michaela Jordana i jego Chicago Bulls z walki o udział w finale NBA. Anderson był bardzo ważnym zawodnikiem tego składu, zdobywał średnio 16 punktów na mecz przy bardzo dobrej skuteczności, a jego kolegami z drużyny byli między innymi Shaq i Penny Hardaway. Nick był na tyle dobry, że miał nawet swoją zawodniczą edycję Air Jordan 10 z wyszytym na boku numerem "25", który nosił na koszulce.

Co do re-edycji kolorystyki "Orlando" to nie pojawiły się jeszcze żadne zdjęcia, ale możemy się spodziewać odwzorowania oryginału. Biała skórzana cholewka, z czarnym językiem, midsolem, a do tego sockliner w niebieskim kolorze. Od spodu charakterystyczna podeszwa z wypisanymi osiągnięciami MJ'a. Miejmy nadzieję, że podobnie jak w nadchodzących Air Jordan 10 "Shadow" Jumpany na pięcie będą zwrócone w lewą stronę, zgodnie z wersją OG.   

Niestety na premierę Air Jordan 10 "Orlando" musimy poczekać do grudnia, konkretna data powinna niedługo zostać podana. Mamy nadzieję, że buty zasilą ofertę takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza. Poniżej wrzucamy zdjęcia oryginalnego wydania oraz Nick Anderson PE. 

  

Tagi: -