Proponowany post

Air Jordan 10 'Westbrook' - Zapowiedź

21 maj 2018
Air Jordan 10 'Westbrook' - Zapowiedź

Dziesiątki, które możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej, będą częścią 'NBA Pack', który marka Jordan planuje wprowadzić jeszcze w tym roku. Jakiś czas temu pisaliśmy o Air Jordan 6, które przypisane będą do Jimmy'ego Butlera, a w skład packu mają wejść też buty dla Kawhi Leonarda i Chrisa Paula.

Air Jordan 10 'Westbrook' trochę przypominają klasyczne 'Steel', ale odnoszą się one do czasów, gdy Russ grał w swojej szkolnej drużynie Leuzinger High School w Lawndale. Górna część cholewki podkreślona jest w połowie na czerwono, a w połowie na niebiesko co nawiązuje do barw drużyny. Podobnie pomalowano paski na podeszwie zewnętrznej. Bardzo fajnym akcentem jest grafika na wkładce. Jest tam napis "Class of 2006" czyli rok ukończenia szkoły przez Westbrooka. Nie będziemy ukrywali, że w tym wydaniu Air Jordan 10 wyglądają bardzo przyjemnie, wydaje nam się, że buty powinny spodobać się zagorzałym fanom marki.

Air Jordan 10 'Wstbrook' pojawią się w sprzedaży już niedługo. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale mówi się o czerwcu. Mamy nadzieję, że buty będą dostępne w polskich sklepach taki, jak Sklep Koszykarza i KICKS Store. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji dotyczących tego wydania i pozostałych z zapowiadanego NBA Packu.