Proponowany post

Air Jordan 10 x Steve Wiebe x House Of Hoops

09 luty 2018
Air Jordan 10 x Steve Wiebe x House Of Hoops

Jordan Brand łączy siły z kanadyjskim tatuatorem Stevem Wiebem. Owocem ich współpracy będzie pack, w którego skład wejdą trzy modele. Jednym z nich będą Air Jordan 10, które wyglądają bardzo podobnie do wersji "Bulls Over Brodway" z 2015 roku. W pierwszej chwili myśleliśmy nawet, że jest to custom bazujący na tamtych dziesiątkach, ale jednak nie, będzie to zupełnie nowe wydanie limitowane do 230 par!

Buty ubrane są w dominujący czerwony kolor, który uzupełniony jest przez czarne akcenty. Wygląda na to, że wykonane one są z materiałów bardzo dobrej jakości, czerwony zamsz i skórę z dość dziwną, pomarszczoną teksturą. Podeszwa zewnętrzna wygląda identycznie jak w klasycznych "Chicago"/"Double Nickel", a sockliner jest w charakterystyczną szachownicę. Najfajniejszym elementem są jednak wkładki, na których znajduje się grafika przedstawiającego młodego MJ'a ze skrzydłami. Jest to odniesienie do zajęcia, jakim na co dzień pała się Steve Wieb. Podobno każda z 230 par ma mieć inny wzór na wkładkach! 

Niestety buty będą dostępne tylko w sklepach House Of Hoops, w Nowym Jorku i Los Angeles. Data premiery to 14 luty. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć nadchodzących jordanów. 
 

Tagi: -