Proponowany post

Air Jordan 11 'Bred' Powrócą w 2019 Roku!

04 grudzień 2018
Air Jordan 11 'Bred' Powrócą w 2019 Roku!

To dopiero news! Choć jeśli mamy być szczerzy, to trochę się tego spodziewaliśmy. Po tym, jak Jordan Brand zaczęło wypuszczać Air Jordan 11 w formie najbardziej przypominającej wydanie OG, powrót 'Bredów' był kwestią czasu. Fajnie, że marka nie każe nam czekać na nie, nie wiadomo ile, bo buty powrócą już w przyszłym roku. Dzięki temu będziemy mogli dość szybko skompletować sobie prawie wszystkie, oryginalne kolorystyki AJ11 w krótkich odstępach czasowych. Przypomnijmy, w 2016 roku w sprzedaży pojawiły się 'Space Jamy' o nowej/starej bryle, a za kilka dni na sklepowe półki trafią 'Concordy', które są nawiązaniem do butów, które MJ założył w trakcie fazy playoffs 1995 roku . Miejmy nadzieję, że marka zdecyduje się na ponowną re-edycję 'Columbii', które nie tak dawno, bo w 2014 były dostępne pod nazwą 'Legend Blue'.

Air Jordan 11 'Bred' zaliczyły już kilka powrotów. Ostatnim razem można było je kupić w 2012 roku. Pierwsza re-edycja miała miejsce w 2001 roku, a następna 7 lat później, kiedy buty były częścią Countdown Packu. Wszystkie wydania delikatnie się między sobą różniły, ale wszystkie były bardzo popularne. Podejrzewamy, że podobnie będzie i tym razem, bo to jednak jedne z najbardziej lubianych kicksów w historii. Możemy się spodziewać, że przyszłoroczne wydanie będzie zachowane w podobnym stylu, co zbliżające się 'Concordy' z brandingiem "Nike Air" na wkładkach i Jumpmanem zwróconym w drugą stronę na lewym bucie, ale z numerem "23" na pięcie. Obstawiamy, że będą zapakowane w pudło w stylu OG.

Nie ma co, przyszły rok będzie bardzo fajny, a zarazem trudny dla jordanheadów. Przypomnijmy, że poza Air Jordan 11 'Bred' wracają też Air Jordan 4 'Bred' i Air Jordan 6 'Black Infrared' i wszystko w formie nawiązującej do wydań oryginalnych. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji, a wtedy od razu się nimi z Wami podzielimy.