Proponowany post

Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs' Z Bliska

05 lipiec 2019
Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs' Z Bliska

Mamy dla Was kolejne fotki tegorocznego wydania Air Jordan 11 w kolorystyce 'Bred', którą my wolimy nazywać 'Playoffs'. Nowe zdjęcia pozwalają nam bardzo dokładnie przyjrzeć się tym butom, bo dostępnych jest kilka ciekawych zbliżeń. Są też ujęcia on feet. Nie spodziewamy się, że są wśród Was osoby, które trzeba przekonywać do tych jedenastek...ale mimo to zerknijcie na nie jeszcze raz. Dla nas buty wyglądają coraz lepiej...dawajcie już ten grudzień! 

Górna część cholewki wykonana jest materiału Ballistic Mesh. Z tyłu znajdziemy panel z czarnej skóry, na którym mamy wyszytego czerwoną nicią Jumpmana. Warto zaznaczyć, że na lewym bucie logo marki zwrócone jest do przodu...dokładnie tak, jak w wersji OG. Najbardziej charakterystyczny element cholewki, mudguard pokryty jest czarną skórą lakierowaną. Podobnie, jak w kilku ostatnich wydaniach Air Jordan 11 tak i tu mamy wysoki krój lakieru. Oczywiście są zwolennicy i przeciwnicy takiego stanu rzeczy. My jesteśmy na tak. Na butach nie mogło zabraknąć charakterystycznej metki na języku z napisem "Jumpman, Jordan" oraz numeru "23" z tyłu. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u wykonanym z gumy transparentnej. Tu znajdziemy czarne detale i płytkę z włókna węglowego. Na wkładkach znajdziemy branding "Nike Air", a  buty będą zapakowane w pudło w stylu OG.

Premiera Air Jordan 11 'Bred/Playoffs' odbędzie się 14 grudnia. Buty pojawią się na stronie producenta, znajdą się też w ofercie takich sklepów, jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza.
Air Jordan 11 'Bred/Playoffs'
kolor: Black/White-Varsity Red
styl: 378037-061
cena: $220
Tagi: jumpman23,