Proponowany post

Air Jordan 11 'Concord' Powrócą w 2018 Roku

06 grudzień 2017
Air Jordan 11 'Concord' Powrócą w 2018 Roku

O pierwszych plotkach na ten temat pisaliśmy we wrześniu (do sprawdzenia tutaj). Dziś to już potwierdzona informacja. Pod koniec przyszłego roku na sklepowe półki znowu powrócą Air Jordan 11 w kultowej kolorystyce "Concord". Pewnie wielu z Was, podobnie jak i my bardzo cieszymy się z takiego newsa. Tym bardziej że zanosi się, na bardzo dobre wydanie tego Jordanowego klasyka.

Ostatni releas "Concordów" miał miejsce w 2011 roku. Wtedy rozeszły się w błyskawicznym tempie, a za oceanem dochodziło nawet do przepychanek i bójek pod sklepami. 
Informacja o powrocie kolorystyki jednych z najbardziej lubianych modeli jordanów bardzo nas ucieszyła, głównie z uwagi na to, że prawdopodobnie będzie to wydanie, które swoim kształtem będzie przypominało oryginały z 1995. Krótko mówiąc, prawdopodobnie shape nowych "Concordów" będzie taki jak ostatnich jedenastek "Space Jam", "Win Like '82" czy nadchodzących "Win Like '96". Bardzo możliwe, że Jordan Brand szykuje coś więcej, wszak w przyszłym roku będziemy obchodzili 23 rocznicę powstania AJ11. Może buty będą zapakowane w jakieś specjalne pudło...zobaczymy. Pytań jest wiele, np. jaki numer będzie umieszczony z tyłu; "23" czy "45"? Wielu pewnie chciałoby zobaczyć prawdziwy Jordanowy numer, a z drugiej strony na pierwszych "Concordach", w których Mike wybiegł na parkiet w playoffach w 1995 roku było "45". Pozostaje nam czekać na jakieś foto-przecieki. 

Dokładna data premiery Air Jordan 11 "Concord" nie została jeszcze ogłoszona. Mówi się, żę mają pojawić się w listopadzie. Będziemy informowali Was na bieżąco.

Tagi: -