Proponowany post

Air Jordan 11 'Florida Gators' Custom

16 lipiec 2019
Air Jordan 11 'Florida Gators' Custom

Pomimo tego, że drużyny uczelni Florida dostają sprzęt od Jordan Brand, który bardzo często zawiera w sobie bardzo limitowane wydania Jordanów (np. świetne Air Jordan 4), jeden z trenerów otrzymał bardzo wyjątkową parę. Dan Mullen trener drużyny footballowej Florida Gators, jest od niedawna szczęśliwym posiadaczem customów Air Jordan 11. Nie wiemy, dlaczego akurat on zasłużył na takie wyróżnienie, ale zazdrościmy.

Bazą tego projektu były Air Jordan 11 'Concord'. Buty mają zmieniony mudguard. Skórę lakierowaną pomalowano na niebiesko i naniesiono na nią wzory przypominające skórę aligatora. Jumpmany i metkę w środkowej części języka przemalowano na pomarańczowo, a na jego szczycie umieszczono logo drużyny Gators. W miejscu, gdzie w zeszłorocznych 'Concordach' jest numer "45" wstawiono inicjały trenera. Od spodu buty mają klasyczny biały midsole i transparentną podeszwę zewnętrzną.

Zerknijcie na poniższe zdjęcia i w komentarzach dajcie nam znać, jak podobają Wam się Air Jordan 11 'Florida Gators' custom? Jak myślicie, czy Jordan Brand potrafiłoby przebić ten projekt? Kto wie, może te buty zmotywują ich do pracy i już wkrótce ujrzymy kolejne ekskluzywne wydania.  Szkoda tylko, że nigdy nie będziemy mogli ich kupić...