Proponowany post

Air Jordan 11 'Olive Lux' - Oficjalne Zdjęcia

03 październik 2018
Air Jordan 11 'Olive Lux' - Oficjalne Zdjęcia

Częścią jesienno-zimowego lineupu, który Jordan Brand przygotowało dla pań, będą Air Jordan 11 'Olive Lux'. Pierwsze zdjęcia tych butów można było zobaczyć kilka tygodni temu, wówczas jednak nosiły one pseudonim 'Neutral Olive'. Razem z ze zmienioną nazwą tej nowej kolorystyki, pojawiły się oficjalne zdjęcia oraz informacja o dokładnej dacie premiery.    

Buty mają zamszową cholewkę w przyjemnym dla oka kolorze "natural olive", który pokrywa też język, sznurowadła i nylonowe paski systemu sznurowania. Dolna część, czyli mudguard i toe box, to w tym wydaniu również zamsz o ciekawej teksturze. Zastępuje on skórę lakierowaną, która w tym miejscu występuje w większości wersji popularnych jedenastek. Prawdę mówiąc, jest to charakterystyczny element tego modelu. Od spodu buty mają, biały kontrastujący z górą midsole, a jeszcze niżej gumsole, który fajnie komponuje się z całością. Oczywiście nie brakuje płytki z włókna węglowego. Wyróżniającymi się elementami są: "metalowy" Jumpman oraz ozdoba przy sznurowadłach. 

Air Jordan 11 'Olive Lux' pojawią się w sprzedaży w damskich rozmiarach 23 listopada, czyli w Black Friday. Niestety nie jest to w 100% potwierdzona informacja, ale nasze źródła donoszą, że buty znajdą się w ofercie takich sklepów jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Będziemy bardzo uważnie obserwowali ich strony i osobom, które chcą zdobyć parę dla siebie, proponujemy to samo. Poniżej fotki prosto od Jordan Brand. 


















Air Jordan 11 WMNS
kolor: Neutral Olive/Sail-Gum Light Brown-Metallic Stout
styl: AR0715-200
cena: $220