Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

25 maj 2018
Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Mamy zapowiedź nowej kolorystyki Air Jordan 11, która według wstępnych informacji ma mieć swoją premierę w październiku. Będzie to zupełnie nowy wariant kolorystyczny jednego z bardziej lubianych modeli z linii Air Jordan. Nie wiadomo jeszcze, jak buty będą wyglądały, znane są natomiast kolory, jakie będą użyte. Na szczęście @zsneakerheadz ma pewną wizję, którą możecie zobaczyć poniżej.

"Platinum Tint/Sail-University Red" to nazwy kolorów. Można się zatem spodziewać, że cholewka będzie w szaro platynowym odcieniu do tego czerwony Jumpman, a od spodu jasna podeszwa z transparentnym outsolem. Ciekawe, czy buty będą wykorzystywały tradycyjne, jedenastkowe materiały, czyli ballistic mesch i patent leather, czy może projektanci zdecydowali się na coś innego. Na odpowiedź na to i wiele innych pytań musimy poczekać, aż pojawią się jakiekolwiek zdjęcia butów.

Nie jest znana dokładna data premiery, ale wstępnie Air Jordan 11 'Platinum Tint' (nickname pewnie zostanie niedługo zmieniony) mają pojawić się w październiku. Zaglądajcie na naszą stronę w celu uzyskania dalszych informacji w tym temacie.