Proponowany post

Air Jordan 11 'Prom Night' - Pierwsze Zdjęcia

09 marzec 2018
Air Jordan 11 'Prom Night' - Pierwsze Zdjęcia

Wczoraj wieczorem pojawiły się pierwsze zdjęcia, zapowiedzianych niedawno Air Jordan 11 "Prom Night" znanych także jako "Blackout". Musieliśmy jednak przespać się z tym tematem i postanowiliśmy, że dopiero dziś napiszemy kilka słów na ich temat. W redakcji zdania są podzielone, jednym buty podobają się bardzo, innym coś w nich przeszkadza, pozostali są zdecydowanie na nie. 

Pomysł z jordanami w wersji "All Black" jest naszym zdaniem OK. W pewien sposób nawiązuje on do jednego z pseudonimów MJ'a "Black Cat". Jak sami wiecie, było nawet kilka wydań jordanów o tej nazwie i powiedzmy, że omawiane jedenastki mogłyby się do nich załapać. Ciekawie wyglądają użyte materiały; zamsz połączony ze skórą lakierowaną ładnie się komponują. Bryła przypomina wszystkie ostatnie wydania AJ11, co też jest na plus (choć akurat na pierwszym zdjęciu, buty uchwycone są pod mało atrakcyjnym kątem).
Trochę dziwnie wygląda Jumpman, który w "Prom Night" nie jest wyszywany. Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak czarny midsole. Z jednej strony, gdy mówimy o "Blackout", "Triple Black" czy "Black Cat" nie spodziewamy się występowania innych kolorów, z drugiej jednak strony jedenastki najlepiej wyglądają z białą podeszwą środkową. Wtedy jednak podniosłyby się głosy, że to "biedne Space Jamy" albo coś w tym stylu. Tak źle i tak nie dobrze. 
Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat tej wersji Air Jordan 11.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, premiera Air Jordan 11 "Prom Night" ma odbyć się 26 maja, a cena za parę ma wynieść $220. Mówi się, że buty mają być dostępne jedynie w wybranych miejscach.   

Tagi: -