Proponowany post

Air Jordan 12 'Dark Concord' - Zapowiedź

25 marzec 2020
Air Jordan 12 'Dark Concord' - Zapowiedź

Sporo tego fioletu od Jordan Brand w tym roku. Marka planuje pod koniec roku wprowadzić na rynek nowy wariant kolorystyczny modelu Air Jordan 12. Będą to dwunastki o nazwie 'Dark Concord'. Niestety nie wiemy jeszcze, jak będą wyglądały. Z pomocą przychodzą zsneakerheadz z kolejny mock-upem. Jeśli ich przewidywania się sprawdzą, a bardzo często tak jest, to nadchodzące Air Jordan 12 będą przypominały Player Edition byłgo zawodnika NBA Mike'a Bibby, który grał między innymi w Sacramento Kings.

Black/Black-Dark Concord to kombinacja kolorów, jaka ma znaleźć się na butach. Oznacza to, że dostaniemy górną część cholewki w kolorze czarnym z fioletowymi, bocznymi panelami i podeszwą w tym samym odcieniu. Ciekawe, z jakich materiałów będzie zrobiona czarna część. Najchętniej zobaczylibyśmy tam nubuk, a jak będzie w rzeczywistości, to okaże się już wkrótce. Pierwsze zdjęcia to tylko kwestia czasu.

Wiemy, kiedy Air Jordan 12 'Dark Concord' pojawią się w sprzedaży. Premiera tych butów została zaplanowana na 17 października. Damy Wam znać, jak dowiemy się czegoś więcej na temat dropu w polskich sklepach.Air Jordan 12 “Dark Concord”
kolor: Black/Black-Dark Concord
styl: CT8013-005
cena: $190