Proponowany post

Air Jordan 12 'Desert Sand' GS - Pierwsze Zejęcia

22 październik 2018
Air Jordan 12 'Desert Sand' GS - Pierwsze Zejęcia

Marka Jordan przygotowała kolejną w tym roku, wersję kolorystyczną modelu Air Jordan 12. Buty będą dostępne w rozmiarach juniorskich, a ich premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu. Nazwa tej nowej kolorystyki to 'Desert Sand', z którą spotkaliśmy się, chociażby przy okazji modelu Air Jordan 14.

Pierwsze zdjęcia, które właśnie pojawiły się w sieci, przedstawiają nam nowe wcielenie dwunastek. Nam nie do końca udało się dostrzec tutaj piaskowy kolor, ale możliwe, że to kwestia oświetlenia przy robieniu zdjęć. Pewne jest jednak to, że cholewka jest w dziwnym, jasnym odcieniu, który skomponowano z fioletem, który pokrywa boczny panel oraz podeszwę. Przyznamy, że wygląda to bardzo przyjemnie i nam od razu skojarzyło się z wersjami Player Edition niejakiego Mike'a Bibby, który grał kilkanaście lat temu w drużynie Sacramento Kings i miał kontrakt w Jordan Brand. Trochę szkoda, że te dwunastki nie będą w męskich rozmiarach.

Air Jordan 12 'Desert Sand' GS mają pojawić się w sprzedaży 17 listopada. Do tego czasu powinno pojawić się dużo więcej zdjęć tego wydania, dzięki którym będziemy mogli dużo lepiej ocenić, jaki kolor ma cholewka. Postaramy się też ustalić, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów, takich jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Zerknijcie na poniższe fotki i w komentarzach dajcie nam znać jak podobają Wam się te AJ12.


Air Jordan 12 GS
kolor: Desert Sand/Desert Sand-Pro Purple
styl: 510815-001
cena: $140