Proponowany post

Air Jordan 12 GS 'Hot Punch'

13 wrzesień 2019
Air Jordan 12 GS 'Hot Punch'

Któryś z projektantów w dziale odpowiedzialnym za nowe kolorystyki w Jordan Brand ma fantazję. Przed oczami mamy efekt jego pracy w postaci Air Jordan 12 w kolorystyce nazwanej 'Hot Punch'. Na szczęście jest to juniorskie wydanie dwunastek. Razem z kilkoma zdjęciami, które możecie zobaczyć poniżej, jest też informacja o tym, kiedy buty trafią do sprzedaży. 

Górna część cholewki to połączenie dwóch odcieni koloru różowego z dwoma odcieniami barwy pomarańczowej. Jest też kilka białych akcentów, które widać na języku. W historii marki zdarzały się już buty o podobnym zestawieniu kolorów i były to juniorskie, lub damskie jordany. Cholewkę uzupełniają srebrne, boczne panele...ale nie jesteśmy do końca przekonani, czy akurat ta metaliczna "farba" pasuje do całości. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i zewnętrznej, gdzie znajdziemy kilka kolorowych detali, białego Jumpmana i pomarańczowy numer "23". Jest tam też płytka, która tylko "udaje", że jest wykonana z włókna węglowego. 

Air Jordan 12 GS 'Hot Punch' trafią do sklepów 4 października. Pomimo tego, że buty są w iście wakacyjnych kolorach, to marka zdecydowała się wypuścić je na jesieni. Obstawiamy, że będzie je można kupić na stronie producenta oraz u retailerów dysponujących ofertą Jordan Brand. Co sądzicie o tej wersji dwunastek? Są przesadzone, czy jak na buty dla dzieciaków, są spoko? Czekamy na Wasze komentarze. 
Air Jordan 12 GS 'Hoy Punch'
kolor: Racer Pink/Hot Punch-Bright Mango-White
styl: 510815-601
cena: $140