Proponowany post

Wracają Archiwalne adidas ZX 4000 OG

Przepowiedzieliśmy przyszłość.

Air Jordan 12 'Michigan' PE Trafią Do Sprzedaży W Czerwcu

20 marzec 2018
Air Jordan 12 'Michigan' PE Trafią Do Sprzedaży W Czerwcu

Dziś pojawiła się informacja o tym, że w czerwcu tego roku w sprzedaży pojawią się Air Jordan 12 w barwach uczelni Michigan. Czyżby Jordan Brand w końcu postanowiło dać możliwość posiadania takich specjalnych wydań zwykłym śmiertelnikom? Wcześniejsze edycje AJ12 "Michigan" jak np. PSNY, były dostępne jedynie dla zawodników i osób związanych z uczelnią.

Niestety razem z informacją o czerwcowej premierze nie pojawiły się żadne zdjęcia. Możemy jedynie spekulować o tym, jak z jakich materiałów będą wykonane i jak dokładnie będą wyglądały dwunastki w barwach Michigan. Będzie to kombinacja kolorów granatowego z żółtym, a na butach pewnie nie zabraknie wielkiej litery "M" będącej logo uczelni. Bardzo możliwe, że wkładki będą miały nietypową grafikę, a buty dostaniemy w specjalnym pudle. Ciekawe, w jakich ilościach AJ12 zostaną wyprodukowane. Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy za jakiś czas. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. 

Na razie wiemy tylko tyle, że Air Jordan 12 "Michigan" PE będą dostępne w czerwcu, dokładna data będzie jeszcze podana. Cena, w jakiej mają być sprzedawane to $225. Poniżej wrzucamy fotki starszych wydań AJ12 "Michigan".  

 

Tagi: -