Proponowany post

Air Jordan 12 'University Blue' - Zapowiedź

22 lipiec 2019
Air Jordan 12 'University Blue' - Zapowiedź

Wygląda na to, że już wkrótce w sprzedaży pojawi się zupełnie nowa wersja kolorystyczna modelu Air Jordan 12. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć dwunastki w wariancie nazwanym 'University Blue'

Cholewka butów jest z głównej mierze wykonana ze skóry. Widzimy ją po bokach i na języku. Mudguard pokryty jest charakterystyczną fakturą, która imituje skórę jaszczurki. Wszystkie elementy, łącznie z socklinerem i sznurowadłami są w niebieskim odcieniu. Jedynym innym akcentem jest złoty element z napisem "Jumpman". Amerykańska marka stosuje od czasu do czasu takie monochromatyczne rozwiązania. Jednym jordanheadom się ono podoba innym mniej, my jesteśmy gdzieś pośrodku. Upper osadzony jest na błękitnej, transparentnej podeszwie zewnętrznej. Więcej o tych butach będziemy mogli napisać, gdy pojawią się kolejne zdjęcia. 

Jeśli chodzi o premierę, to dokładna data nie została jeszcze podana. Wstępnie mówi się, że Air Jordan 12 w kolorystyce 'University Blue' trafią na rynek w listopadzie. Zaglądajcie na naszą stronę, bo n pewno jeszcze będziemy pisali o tych butach. Jesteśmy ciekawi, jakie jest Wasze pierwsze wrażenie na ich temat. Dajcie nam znać w komentarzach. 

Tagi: jumpman23,