Proponowany post

Air Jordan 12 'Winterized' - Zapowiedź

08 listopad 2018
Air Jordan 12 'Winterized' - Zapowiedź

Mamy dla Was zapowiedź "zimowej" wersji Air Jordan 12, choć szczerze mówiąc buty, które widzimy na pierwszych zdjęciach, wcale nie wyglądają, jak przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych...no może troszkę. Ich konstrukcja nie została zmieniona, tak "drastycznie" jak to miało miejsce w przypadku Air Jordan 9 NRG Boot. Mimo to, mamy przed sobą Air Jordan 12 'Winterized'. 

Buty mają w całości czarną cholewkę, która pokryta jest ciekawym materiałem sprawiającym wrażenie bycia nieprzemakalnym. Ma on dziwną fakturę, która delikatnie lśni. Pokryty jest nim także język, gdzie znajdziemy wyszyte, charakterystyczne dla dwunastek "Two3".  Mudguard to też inny niż zwykle materiał, a wewnątrz butów znajdziemy coś w rodzaju futerka. Bardzo możliwe, że cholewka została wzbogacona o membranę, ale o tym dowiemy się, gdy pojawi się więcej informacji o tych butach. Podeszwa ma klasyczny wygląd, nie jest ona pogrubiona względem zwykłych AJ12. 

Air Jordan 12 'Winterized' mają pojawić się w sprzedaży 15 grudnia. Niestety nie wiemy, czy będą one dostępne w polskich sklepach, ale proponujemy śledzić strony Sklepu Koszykarza i KICKS Store. Może właśnie tam będą dostępne.


Air Jordan 12 WNTR
kolor: Black/Black-Anthracite
styl: BQ6851-001
cena: $200
Tagi: jumpman23,