Proponowany post

Air Jordan 12 WMNS 'Reptile' - Data Premiery

22 marzec 2019
Air Jordan 12 WMNS 'Reptile' - Data Premiery

Od jakiegoś czasu marka Jordan bardzo poważnie podchodzi do tematu kicksów dla pań. Wśród wielu tegorocznych propozycji znajdą się także Air Jordan 12 w kolorystyce nazwanej 'Reptile'. Dziś mamy okazję zerknąć na kilka pierwszych zdjęć tych butów, mamy też dla Was informację na temat daty premiery. Coś nam się wydaje, że będzie to kolejne wydanie jordanów, którego panowie będą paniom zazdrościli.

Klasyczną, dwunastkową sylwetkę ubrano w czarną skórę o fakturze przypominającej gadzią skórę. Już teraz widać, że jest to materiał dobrej jakości. Czerń zestawiono ze złotymi elementami, co w większości wypadków daje niezły efekt. Nie inaczej jest tym razem. Warto zwrócić uwagę na tył, gdzie zwyczajową metkę z napisem "Jordan" zastąpiono skórzanym elementem z tłoczeniami. Ciekawie wygląda też skórzane wnętrze. Buty stoją na czarnym midsole'u i kontrastującej, białej podeszwie zewnętrznej z czarnymi elementami i płytką z włókna węglowego. 

Premiera Air Jordan 12 WMNS 'Reptile' zaplanowana została na 12 kwietnia. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów. Wiadomo, że mają one pojawić się na stronie producenta, ale my będziemy obserwowali też strony Sklepu Koszykarza i KICKS Store. Jak podobają Wam się te damskie dwunastki? Podzielacie nasz entuzjazm względem tego wydania? Zerknijcie na poniższe zdjęcia i piszcie komentarze.


Air Jordan 12 WMNS 'Reptile'
kolor: Black/Metallic Gold-White
styl: AO6068-007
cena: $190