Proponowany post

Air Jordan 13 DMP

07 marzec 2017
Air Jordan 13 DMP

Pojawiły się dokładniejsze zdjęcia Air Jordan 13, które razem z modelem Air Jordan 14  będą częścią mistrzowskiego packu . Dlaczego mistrzowskiego? A to dlatego, że w trakcie finałów NBA w roku 1998 Michael Jordan grał na zmianę właśnie w tych dwóch modelach wygrywając swój szósty tytuł mistrzowski. 

Biała, skórzana cholewka ze złotymi akcentami. Układ kolorów w zasadzie identyczny jak w zeszłorocznych Air Jordan 11 low „Closing ceremony” a nam osobiście kojarzą się z istniejącą już kolorystyką trzynastek o nazwie „Wheat” z 2004r. Jako, że jest to niejako edycja specjalna, po wewnętrznej stronie języków znajdziemy hasło „They Cant Win Until We Quit”. W porównaniu do regularnych wersji AJ13 zmieniony został hologram. Tutaj przedstawia on 98, czyli rok w którym odbywały się finały oraz postać Jordana, który oddaje słynny rzut dający zwycięstwo Bykom. 

Przewidywana data premiery to czerwiec 2017. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej na temat packu, jego drugiej części czy dostępnościach w Polsce, będziemy pisać. Stay tuned!

Tekst: Michał Post

Jordan

Tagi: -