Proponowany post

Air Jordan 13 'History Of Flight'

17 lipiec 2017
Air Jordan 13 'History Of Flight'

22 lipca, czyli już w najbliższą sobotę Jordan Brand szykuje dla nas kolejną premierę. Tym razem na sklepowe pólki trafią Air Jordan 13 "History of Flight" 

Pierwszy raz można było zobaczyć tę kolorystykę w 2009 roku, kiedy to marka Jordan zaczynała świętować swoją 25. rocznicę. Wówczas pojawiły się zdjęcia, na których pokazanych było 25 modeli Jordanów (od jedynek do 2010). Wszystkie miały białą cholewkę, czerwoną podeszwę i sockliner oraz czarne sznurówki. Nie było żadnych informacji na temat premiery któregokolwiek z modeli, raczej jedynie przypuszczenia, że jest to kolekcja wystawowa, która nigdy nie będzie dostępna dla szerszego grona. Minęło 8 lat i proszę...dostaniemy trzynastki. 
Na oficjalnych zdjęciach widać wszystko jak na dłoni. Biała, skórzana cholewka z zcerwonymi i czarnymi akcentami, o których wspominaliśmy kilka zdań wcześniej. Co ciekawe tam gdzie zawsze w trzynastkach mamy zamsz, tym razem dostajemy skórę. Buty wyglądają dobrze i powinny przypaść do gustu wszystkim fanom marki. Pod względem doboru kolorów mają naszym zdaniem OGsowy charakter. Wszak są to barwy Chicago Bulls.

Przypominamy, data premiery to 22 lipca. Buty znajdziecie mi.in, w Sklepie Koszykarza i KICKS Store. Miejmy nadzieję, że jest to dopiero początek wypuszczania przez Jordan Brand modeli z kolekcji "History Of Flight".jordan

Tagi: -