Proponowany post

Air Jordan 13 'Island Green' - Pierwsze Zdjęcia

12 wrzesień 2019
Air Jordan 13 'Island Green' - Pierwsze Zdjęcia

Air Jordan 13 to wśród jordanheadów bardzo lubiany model. Raz na jakiś czas marka postanawia dać nam re-edycję jednej z oryginalnych kolorystyk lub przedstawić zupełnie nową. W tym wypadku mamy do czynienia z tą drugą opcją. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcia Air Jordan 13 w kolorystyce nazwanej 'Island Green'. Znana jest też dokładna data premiery tych butów, ale o tym, jak zawsze dowiecie się w ostatnim akapicie. 

Nie będziemy ukrywali, że na chwilę obecną nie jesteśmy przekonani co do tego wariantu kolorystycznego. Głównie z uwagi na dość dziwną fakturę czarnego bocznego panelu, który pokryty jest skórą. Owszem są tutaj charakterystyczne, okrągłe przeszycia, ale sam materiał wydaje się pomarszczony, co nie wygląda zbyt estetycznie. Na myśl przywodzi nam to, czarną skórę z Air Jordan 1 High OG 'Shattered Backboard 3.0', która też nieprzypadła nam do gustu. 
Toe box to już "normalna" skóra, którą widzieliśmy w kilku poprzednich wydaniach Air Jordan 13. Czerń zestawiono z pastelowym odcieniem koloru zielonego, który znajdziemy na mudguardzie i podeszwie środkowej. Samo połączenie kolorów nie jest najgorsze. Na butach nie brakuje oczywiście hologramu przedstawiającego Jumpmana, numer "23" i piłkę do koszykówki. Na samym dole mamy podeszwę zewnętrzną, która korzysta z obydwu barw widzianych na cholewce. 

Jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawi się dużo więcej zdjęć, dzięki którym być może uda nam się lepiej ocenić te buty. Jesteśmy ciekawi, jak Wam podobają się Air Jordan 13 'Island Green'. Dajcie nam znać w komentarzach. Na koniec obiecane info o premierze. Buty trafią do sprzedaży 16 listopada. Wpisujemy je do naszego tenisufkowego kalendarza premier. 


Air Jordan 13 'Island Green'
kolor: Black/Island Green-Metallic Silver
styl: 414571-030
cena: $190