Proponowany post

Air Jordan 13 'Lucky Green' - Zapowiedź

20 sierpień 2019
Air Jordan 13 'Lucky Green' - Zapowiedź

Amerykańska marka bardzo dobrze wie, że Air Jordan 13 'Ray Allen' PE to jedne z bardziej pożądanych butów wśród jordanheadów. Dlatego postanowiono, że w przyszłym roku dostaną oni coś podobnego. Kolorystyka będzie nosiła nazwę 'Lucky Green', a buty będą prawdopodobnie wyglądały tak, jak na załączonej poniżej grafice. Znaleźliśmy ją na profilu @zsnekerheadz, którzy mają wtyki i dużo wcześniej wiedzą co tam ciekawego szykuje dla nas Jordan Brand.

Jeśli ich przewidywania są słuszne, to możemy się spodziewać Air Jordan 13 'Chicago' tyle, że zamiast czerwonego zamszu będziemy mieli zielony. Podobne rozwiązanie widzieliśmy przy okazji tegorocznego wydania Air Jordan 13 'Lakers'. Buty będą miały skórzaną cholewkę i język, a pod zielonym mudguardem i podeszwą środkową znajdziemy czarne elementy podeszwy zewnętrznej. Na butach nie zabraknie oczywiście charakterystycznego okienka z hologramem.
Jesteśmy bardzo ciekawi, jak w rzeczywistości będą wyglądały te buty. Oczywiście nie mamy nic przeciwko, żeby wyglądały, jak na załączonym obrazku, ale może jednak będą bardziej zbliżone do 'Ray Allen' PE...zobaczymy. Mamy nadzieję, że pojawienie się pierwszych zdjęć to tylko kwestia czasu, a wtedy wszystko będzie jasne.

Premiera omawianych Air Jordan 13 'Lucky Green' jest bardzo odległa. Nie ma jeszcze konkretnej daty, ale wstępne informacje mówią, że buty pojawią się w sprzedaży dopiero w lipcu 2020. Z pewnością buty jeszcze nie raz zagoszczą na naszej stronie.