Proponowany post

Air Jordan 13 'Olive' - Zapowiedź

02 listopad 2017
Air Jordan 13 'Olive' - Zapowiedź

Jak wiadomo, Jordan Brand bardzo lubi używać swoich popularnych kolorystyk związanych z konkretnym modelem, na innych swoich produktach. Tak było np z Air Jordan 5, które ubrano w wariant "White Cement", można wspomnieć też liczne modele w wydaniu "Cool Grey" zapoczątkowane przez AJ11 w 2001 roku. Teraz marka znowu postanowiła dokonać tego zabiegu i juz w styczniu 2018 zobaczymy Air Jordan 13 "Olive".

Oczywistą inspiracją dla nowej odsłony trzynastek są Air Jordan 9 "Olive", które w tym wariancie kolorystycznym pojawiły się po raz pierwszy w 1994 roku. 
Mamy czarną, zamszową cholewkę, która w dziewiątkach byłą skórzana. Do tego midsole w oliwkowym kolorze, który też pokryty jest zamszem. Podobnie jak w AJ9, akcenty są w kolorze czerwonym, który dość mocno kontrastuje z całością. Oczywiście nie mogło zabraknąć chcrakterystycznego hologramu.

Air Jordan 13 "Olive" można będzie śmiało zestawić z Air Jordan 13 low "Chutney"jako swego rodzaju lifestylowy pack. Głównie ze względu na te wiosenno-jesienne kolory. Z pewnością jest to pozycja obowiązkowa dla fanów Jordan Brand. Oliwkowe trzynastki mają pojawić się w sprzedazy w styczniu przyszłego roku. Na chwilę obecną mamy kilka zdjęć, ale na oficjalną informację o premierze trzeba jeszcze trochę poczekać.

(Oryginalne wydanie Air Jordan 9 "Olive" z 1994 roku)

Tagi: -