Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

22 sierpień 2019
Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Jest kolejna zapowiedź jednego z przyszłorocznych dropów od Jordan Brand. Amerykańska marka planuje wypuścić kolejny, nowy wariant kolorystyczny modelu Air Jordan 14. Będzie on nosił nazwę 'Hyper Royal'. W ostatnim czasie nazwa była dość często używana. Dlatego też, pomimo braku zdjęć rzeczywistych butów, dzięki niezawodnemu profilowi @zsnekerheadz, mniej więcej wiemy, jak takie czternastki będą wyglądały. 

Możemy się spodziewać, że 'Hyper Royal' będą "niebieską" wersją klasycznych Air Jordan 14 'Candy Cane'. Opis koloru według katalogu to' White/Hyper Royal-Black. Wnioskujemy zatem, że buty będą miały białą, skórzaną cholewkę, którą uzupełni kilka niebieskich detali i midsole pomalowany niebieską farbą. Na czarno będzie zaznaczona górna część języka oraz płytka z włókna węglowego w podeszwie. Ciekawe, czy boczne panele w rzeczywistości będą miały "żeberka", czy może będą gładkie. Nie możemy się doczekać, aż pojawią się pierwsze zdjęcia tych butów. Coś nam się wydaje, że przypadną one do gustu niejednemu jordanheadowi. 

Jedyna informacja o premierze Air Jordan 14 'Hyper Royal' jest taka, że buty znajdą się wakacyjnym lineupie Jordan Brand. Drop odbędzie się w lipcu 2020. Jak tylko pojawią się jakieś konkrety i pierwsze zdjęcia, od razu damy Wam znać.  
Air Jordan 14 'Hyper Royal'
kolor: White/Hyper Royal-Black
styl: 487471-104
cena: $190