Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Air Jordan 14 'Rip Hamilton' PE - Zapowiedź

08 luty 2019
Air Jordan 14 'Rip Hamilton' PE - Zapowiedź

Pojawiła się informacja, że marka Jordan planuje wprowadzić do sprzedaży zawodniczą edycję modelu Air Jordan 14. Miałoby to być player edition Richarda Hamiltona, który przez sporą część swojej zawodowej kariery związany był (i nadal jest) z Jordan Brand. Kilka razy pokazywaliśmy Wam na naszej stronie, jego buty, watro sprawdzić, wystarczy kliknąć tutaj. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak będą wyglądały te czternastki, ale podane zostały kolory, które się na nich znajdą.

White/Varsity Red-Metallic Silver-Black. Sugeruje to, że buty będą miały białą cholewkę, najprawdopodobniej wykonaną ze skóry. Do tego czerwone akcenty, najpewniej na podeszwie środkowej, a wszystko okraszone srebrnymi i czarnymi detalami. Może to być coś podobnego do klasycznych 'Candy Cane', czyli biało czerwonej, oryginalnej wersji AJ14. Trochę szkoda, że w opisie koloru nie ma barwy niebieskie/granatowej, wówczas mielibyśmy do czynienia z motywem Detroit Pistons, gdzie Richard zdobył swój jedyny pierścień mistrzowski. Ciekawe, czy na butach znajdą się jakieś smaczki związane z zawodnikiem; jego numer "32" albo inicjały...bo własnego logotypu się nie doczekał. Szkoda, że nie dostaniemy tej wersji PE, w której "RIP" rzeczywiście występował. Mamy też nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Jordan Brand zdecyduje się wypuścić inne modele jego PE, a było tego naprawdę sporo.

Z niecierpliwością będziemy czekali na pierwsze zdjęcia tych butów. Pomimo tego, że marka nam ich jeszcze nie pokazała, to znana jest już ich data premiery. Air Jordan 14 'Rio Hamilton' PE mają pojawić się w sprzedaży 6 kwietnia. Jak tylko poznamy więcej szczegółów i dowiemy się, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, to napiszemy o tym, żebyście byli na bieżąco.

Tagi: jumpman23,