Proponowany post

Air Jordan 18 'Black/Sport Royal' Wrócą Jeszcze W Tym Roku

13 czerwiec 2018
Air Jordan 18 'Black/Sport Royal' Wrócą Jeszcze W Tym Roku

Nie dalej, jak wczoraj pisaliśmy o tym, że jeszcze w tym roku zobaczymy Air Jordan 18 w wersji 'Cool Grey'. Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kolorystyk OG. W październiku, na sklepowe półki wrócą osiemnastki w oryginalnym wydaniu 'Black/Sport Royal'.

Ci, którzy pamiętają oryginały z 2003 roku wiedzą, że buty wykonane były z materiałów bardzo dobrej jakości. Cholewka była pokryta czarnym, grubym zamszem, który można było "czesać" szczoteczką dołączoną do zestawu (w komplecie był jeszcze mały ręcznik). Całość stała na niebieskim midsoleu z poduszkami Zoom Air. Mamy nadzieję, że re-edycja nie będzie bardzo odstawała od pierwowzoru, wszak Aj18 'Toro' i 'Sport Royal' były dobrze wykonane. Może marka zdecyduje się na dorzucenie wspomnianych gadżetów...zobaczymy.  

Zdjęcia, które możecie poniżej, przedstawiają oryginalne wydanie Air Jordan 18 z 2003 roku. Niestety nie pojawiły się jeszcze żadne fotki nowego wydania. Znana jest natomiast dokładna data premiery. Buty mają pojawić się w sprzedaży 25 października. O dostępności w polskich sklepach będziemy Was jeszcze informowali.

Tagi: jumpman23,