Proponowany post

Air Jordan 2 'Black History Month' - Data Premiery

02 styczeń 2019
Air Jordan 2 'Black History Month' - Data Premiery

To już niemalże tradycja, że na początku roku kalendarzowego Nike i Jordan Brand wypuszczają produkty z kolekcji 'Black History Month'. Nie inaczej jest i tym razem i wiemy już, jaki model od Jordan Brand będzie reprezentował tę serię w 2019 roku. Wybrano Air Jordan 2 , czyli mniej popularny model wśród sneakerheadów. Być może jest to kolejna próba podjęta przez markę do przekonania bucianych zajawkowiczów, o tym, że dwójki są naprawdę spoko (nas na szczęście nie trzeba przekonywać, bo jesteśmy fanami AJ2). 
Pomimo tego, że znamy już dokładną premierę Air Jordan 2 'BHM', to niestety nie mamy jeszcze żadnego zdjęcia. Poniżej możecie jednak zobaczyć wizualizację stworzoną przez @houseofheat.

Wygląda na to, że buty będą miały czarną cholewkę, którą będą zdobiły złote detale, a całość będzie stała na ciemnej podeszwie. Niestety nie wiemy, z jakiego materiału będzie wykonana góra, a opcji jest wiele. Może będzie to skóra, zamsz lub jeszcze coś innego. Na butach z pewnością nie zabraknie też charakterystycznych dla tej kolekcji liter "BHM". Pytanie tylko, gdzie zostaną one umieszczone? Wkrótce powinniśmy się o tym przekonać, bo pierwsze fotki, to tylko kwestia czasu. 

Air Jordan 2 'Black History Month' pojawią się w sprzedaży już 18 stycznia. W tej chwili nie wiemy, czy buty będą dostępne w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że tak. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej o tych butach, od razu o tym napiszemy. Zaglądajcie na tenisufki.eu!Tagi: jumpman23,