Proponowany post

Air Jordan 2 'Black History Month' - Oficjalne Zdjęcia

11 styczeń 2019
Air Jordan 2 'Black History Month' - Oficjalne Zdjęcia

Marka Jordan podzieliła się oficjalnymi zdjęciami zapowiadanych niedawno Air Jordan 2 'Black History Month'. Okazuje się, że buty wyglądają nieco inaczej niż jak to nam przedstawiała grafika autorstwa @houseofheat...naszym zdaniem produkt finalny jest zdecydowanie ciekawszy. Zmianie uległa także data premiery, ale o tym napiszemy na końcu. Zerknijmy zatem wspólnie na te dwójki i sprawdźmy, co ciekawego przygotowali dla nas projektanci. 

Buty mają czarną cholewkę, którą na całej powierzchni zdobią połyskujące wzory, odnoszące się do kultury afro-amerykańskiej. Podobny zabieg widzieliśmy na Air Jordan 1 'BHM' z 2015 roku. Wzory umieszczono także na zapiętkach, tyle że w tym miejscu są one kolorowe. Na lewym bucie dominuje barwa niebieska, w którą wpleciona została czerwień i czerń, natomiast na bucie lewym widzimy więcej żółtego odcieniu. Nieco wyżej możemy dojrzeć złote napisy "BHM" i "Nike", a tym samym kolorem pomalowana została piłka do koszykówki z Wings Logo na języku. . Całość stoi na czarnym midsoleu i kolorowej podeszwie zewnętrznej. Fajnie by było, gdyby producent pomyślał o dodatkowych sznurowadłach, może wykorzystujących kolory i wzory z podeszwy. Tutaj widzimy zwykłe czarne sznurki, które być może mają specjalne aglety. 

Na samym początku wspomnieliśmy o tym, że Air Jordan 2 'Black History Month' pojawią się w sprzedaży w innym terminie, niż podawaliśmy we wcześniejszym wpisie. Oficjalna data premiery tych butów to 2 lutego. W tej chwili nie wiemy, jak będzie wyglądała sytuacja z dostępnością w polskich sklepach, ale wydaje nam się, że raczej nie będzie z tym problemu. 


Air Jordan 2 “BHM”
kolor: Black/Metallic Gold
styl: BQ7618-007
cena: $190