Proponowany post

Air Jordan 3 'Cool Grey' Powrócą W 2021 Roku

03 listopad 2020
Air Jordan 3 'Cool Grey' Powrócą W 2021 Roku

Pamiętajcie, jak na początku maja tego roku zastanawialiśmy się, czy w 2021 roku po latach nieobecności wrócą Air Jordan 3 'Cool Grey' (KLIK)? Jak się okazuje, w informacji tej było zasiane ziarno prawdy i te 'nieoryginalne' trójki faktycznie za jakiś czas zobaczymy w sprzedaży.

Mówiąc 'nieoryginalne' mamy na myśli to, że buty debiutując na rynku w 2007 roku były częścią lifestyle'owej linii od Jordan Brand (LS), a nie należą od OG'sów z pierwszych lat produkcji, w których grał sam MJ. Nadchodzące, pierwsze w historii retro Air Jordan 3 'Cool Grey' wykonane będzie z mięsistej, naturalnej skóry licowej zabarwionym na zimny odzień szarości z dodatkiem świetnie komponującego się z nim 'elephant printu' oraz drobno perforowanych dodatków. Niemal wszechobecną, stonowaną szarość przełamano kontrastującymi, pomarańczowymi oraz czerwonymi akcentami o odcieniu kolejno „Orange Peel” i „Sport Red” z dodatkiem bieli, chociażby na podeszwie.

Wczesne plotki wskazują, że nowe Air Jordan 3 'Cool Grey' zostaną wydane 27 lutego 2021 r., chociaż Jordan Brand jeszcze tego nie potwierdził . Cena detaliczna prawdopodobnie wyniesie 190$. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie będziecie mogli kupić buty, to odsyłamy Was do Warsaw Sneaker Store czy Sklepów Koszykarza, gdzie powinny się pojawić. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zaglądajcie na ich social media.


Jordan

Tagi: air jordan 3