Proponowany post

Air Jordan 3 'Court Purple' - Zapowiedź

23 marzec 2020
Air Jordan 3 'Court Purple' - Zapowiedź

Jordan Brand szykuje nową kolorystykę modelu Air Jordan 3. W tej chwili dostępny jest jedynie mock-up. Chodzą jednak plotki, że to wydanie AJ3 może być nawiązaniem do jednego z rywali Chicago Bulls w finałach NBA; Los Angeles Lakers lub Phoenix Suns.

Buty będą w takiej kombinacji kolorów; Black/Cement Grey-White-Court Purple. Oznacza to, że dostaniemy czarną cholewkę, którą będzie uzupełniał klasyczny Elephant Print w szarym odcieniu. Do tego będzie kilka fioletowych detali. Kolorem  białym prawdopodobnie będzie pomalowana podeszwa środkowa. Jeśli buty miałyby nawiązywać do barw Lakers lub Suns, to powinny jeszcze mieć żółte lub pomarańczowe akcenty. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się pierwszych zdjęć, które odpowiedzą na wiele nurtujących nas pytań. Trzeba jednak przyznać, że zapowiada się dobrze. Mamy cichą nadzieję, że to jednak będzie nawiązanie do LA.

Znamy dokładną datę premiery. Air Jordan 3 'Court Purple' pojawią się w sprzedaży 14 listopada. Mamy nadzieję, że będzie je można kupić w polskich sklepach. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy jeszcze pisali o tych butach.