Proponowany post

Air Jordan 3 'Katrina' - Nowe Zdjęcia

12 luty 2018
Air Jordan 3 'Katrina' - Nowe Zdjęcia

Pojawiły się kolejne zdjęcia Air Jordan 3 "Katrina". Tym razem są to ujęcia przedstawiające buty w męskim rozmiarze, a ich autor zadbał o to, byśmy mogli w miarę dokładnie im się przyjrzeć. Jest kilka zbliżeń pokazujących jakość i wykonanie. Buty mają pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku i są częśćią obchodów 30. lecia trójek. 

Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, przy okazji innych postów w tym temacie, "Katrina" to swego rodzaju połączenie dwóch oryginalnych kolorystyk AJ 3; "White Cement" i "Fire Red". Zdecydowanie więcej jest tutaj z tej pierwszej wersji. Od oryginału różni ją kolor w tylnej części midsole'a, który jest tutaj czerwony, a nie czarny. Poza tym mamy klasycznie białą, skórzaną cholewkę, "elephant print", "Jumpmana" na języku i na pięcie. Bardzo fajne wydanie, na którego release z zapartym tchem czeka ogromna liczba jordanheadów. Będzie to pierwszy raz kiedy "Katriny" trafią na sklepowe półki...12 lat czekania, to jednak sporo.  

Air Jordan 3 "Katrina" mają pojawić się w sprzedaży 12 maja. Niestety w tej chwili, nie mamy potwierdzenia czy buty będą dostępne na polskim rynku. Bardzo byśmy chcieli i mocno wierzymy w możliwości KICKS Store, który nie raz udowodnił, że potrafi upolować niezłe perełki. 


 

Tagi: -