Proponowany post

Air Jordan 3 'Michigan' PE

23 maj 2018
Air Jordan 3 'Michigan' PE
Trójki dla kolejnej uczelni związanej z Jordan Brand.

Wczoraj pisaliśmy o dwóch ekskluzywnych i bardzo limitowanych wydaniach Air Jordan 3 dedykowanych uczelniom Nortch Carolina i Georgetown. Dziś przyjrzymy się kolejnej, którą już niedługo dostaną zawodnicy Michigan Wolverines. Bez obaw, ilość par tego wydania też jest okrojona. Wyprodukowano ich tylko 250, dlatego śmiało można je zakwalifikować do kategorii "friend & family".

W tej odsłonie Air Jordan 3 są ubrane w barwy uczelni Michigan. Granatowa, skórzana cholewka ma kilka szarych dodatków między innymi język i Elephant Print. Całość podkreślają żółte detale oraz logo uczelni na języku i Jumpman na pięcie. Podobnie, jak w pozostałych uczelnianych wydaniach, tak i tutaj wkładki mają specjalną grafikę, która w tym przypadku ozdobiona jest hasłem "Go Blue", którym kibice Wolverines zagrzewają swoich zawodników do walki. Co ciekawe, po wewnętrznej stronie języków na metkach znajdziemy "Michigan" "Football", a nie "Basketball".

Tak, jak wspomnieliśmy, to ekskluzywne wydanie nie trafi na sklepowe półki, dostaną je tylko ludzie związani z uczelnią i pewnie kilka osób z Jordan Brand. Warto jednak obserwować portale aukcyjne, bo takie perełki często tam trafiają. Należy jednak pamiętać, że ceny takich butów mogą mieć bardzo dużo zer na końcu.