Proponowany post

Air Jordan 3 'Pure White'- Przypomnienie O Premierze

17 lipiec 2018
Air Jordan 3 'Pure White'- Przypomnienie O Premierze

Pewnie część z Was zupełnie o nich zapomniała, ale już za kilka dni swoją premierę będą miały Air Jordan 3 w kolorystyce 'Pure White'. Postanowiliśmy, że przypomnimy Wam o tym dropie, tym bardziej, że dostępnych jest sporo fajnych, szczegółowych fotek, oczywiście poza tymi oficjalnymi od Jordan Brand. Buty są kontynuacją obchodów 30. urodzin modelu.

Wydanie 'Pure White' jest bardzo podobne do 'Pure $' z 2007 roku. Mamy tutaj białą, skórzaną cholewkę i elephant print w tym samym kolorze. Pomiędzy obydwoma wydaniami są jednak pewne różnice. 'Pure White' nie mają mudguarda ze skóry lakierowanej brak jest srebrnych akcentów na cholewce, nie ma też ozdobionych grafiką sznurowadeł. Mają za to podeszwę zewnętrzną wykonaną z transparentnej gumy, co daje tym butom trochę świeżości. W zestawie znajdziemy też trójkowy brelok, który tym razem jest przeźroczysty. Nie potrafimy jednoznacznie stwierdzić, które wydanie podoba nam się bardziej, oba mają w sobie coś fajnego. Jak już będziemy mieli w rękach nadchodzące trójki, to zrobimy dla Was porównanie z 'Pure $'.

Premiera Air Jordan 3 'Pure White' odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 lipca. Buty powinny pojawić się na półkach takich sklepów, jak Sklep Koszykarza, warszawski KICKS Store, World Boxy czy WS2.  


Air Jordan 3 'Pure White'
styl: 136064-111
kolor: WHite/White-White
cena: $190

Tagi: jumpman23