Proponowany post

Air Jordan 3 Tinker 'Air Max' - Oficjalne Zdjęcia

14 marzec 2019
Air Jordan 3 Tinker 'Air Max' - Oficjalne Zdjęcia

W zeszłym roku Jordan Brand wypuściło na rynek kilka kolorystyk modelu Air Jordan 3 w wersji Tinker. Buty to wcielony w  życie jeden ze szkiców Tinkera Hatfielda, który zakładał, że na trójkach obecny będzie logotyp Nike. Dziś mamy dla Was sporo zdjęć, w tym oficjalne fotki kolejnej kolorystyki, która pojawi się w sprzedaży pod koniec marca, a dokładnie w Air Max Day. Do Air Maxowego święta postanowili włączyć się też projektanci Jordan Brand i omawianą wersję kolorystyczną oparli o klasyczne AM1, które jak wiadomo wyszły spod ręki Hatfielda. Przyznamy, że pomysł fajny, ale czy jego egzekucja się powiodoła...tutaj mamy pewne wątpliwości.

Elementem, który wyróżnia to wydanie Air Jordan 3 jest mudguard, który pokryty jest czerwonym zamszem. Łączy się on z tylnym i przednim panelem, gdzie zazwyczaj widziany był Elephant Print. Tutaj zabrakło tego materiału, który jest tak charakterystyczny dla trójek. Jest to oczywiście odniesienie do mudguarda z Air Maxów, ale naszym zdaniem tutaj wygląda to bardzo średnio. Górna część cholewki to biała skóra. Szkoda, że projektanci nie zdecydowali się na umieszczenie w kilku miejscach szarego zamszu...skoro już czerpiemy z AM1 OG, to czemu nie iść na całość? Zamiast tego w okolicy systemu sznurowania i na kołnierzu mamy perforowaną skórę w szarym odcieniu. Air Jordan 3 w wersji Tinker, jak wiadomo mają Swoosha. Jeśli chodzi o ten element, to w AJ3 'Air Max' jest na bogato. W zestawie znajdziemy aż cztery komplety "łyżew", które są przyczepiane na rzepy. Do wyboru mamy wersję z materiału 3M, Elephant Printu oraz białej i czerwonej skóry. Warto zaznaczyć, że na heel tabie znajdziemy oryginalny branding "Nike Air", a po wewnętrznej stronie języka wyszyty autograf Tinkera. Od spodu mamy podeszwę środkową pomalowana na biało, a jeszcze niżej outosole w kremowym odcieniu z czarnymi i czerwonymi detalami.

Jeśli Air Jordan 3 Tinker 'Air Max 1' przypadły Wam do gustu, to musicie wiedzieć, że premiera tych butów odbędzie się za dwa tygodnie, 30 marca w Air Max Day. Niestety nie wiemy, czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów, ale z pewnością będzie je można dorwać za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS lub na stronie producenta...pytanie tylko, czy znajdą się chętni?
Air Jordan 3 Tinker “Air Max 1”
kolor: White/University Red-Neutral Grey
styl: CJ0939-100
cena: $225