Proponowany post

Jordan Jumpman 2020

Czyli uboższa wersja najnowszych jordanów.

Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement'

17 maj 2019
Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement'

Jeśli tak miały wyglądać Air Jordan 3 'Black Cement', to dobrze, że projekt nie doszedł do skutku. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie kolejnej wersji kolorystycznej trójek w wersji Tinker. Air Jordan 3 ze Swooshem zadebiutowały w zeszłym roku przy okazji 30. urodzin modelu. Są one wcielonym w życie szkicem Tinkera Hatfielda, gdy ten projektował buty dla Michaela Jordana. W sprzedaży było już kilka wersji kolorystycznych, jedne fajne, inne mniej. Te, które widzimy, musimy raczej zaliczyć do tej drugiej grupy.

Buty mają czarną cholewkę, którą wykonano z połączenia zamszu i skóry. Czarny jest też heel tab z brandingiem "Nike Air" oraz Elephent Print. Na szaro zaznaczony jest Swoosh i język. Na butach widać tez małe złote akcenty, a całość stoi na klasycznej podeszwie, której układ kolorów jest identyczny, jak w klasycznych 'Black Cement'. Tak na dobrą sprawę niewiele więcej możemy powiedzieć o tych butach, bo w tej chwili dostępna jest tylko jedna fotka. Niestety nie wróżymy tym butom sukcesu, ale może się mylimy. Pożyjemy, zobaczymy. 

Znana jest dokładna data premiery. Air Jordan 3 Tinker 'Black Cement' mają pojawić się w sprzedaży 15 sierpnia. W tej chwili nie wiemy nic na temat dostępności tych butów w Polsce, ale jak tylko się czegoś dowiemy, to damy Wam znać. Wiadomo, że retail będzie na poziomie $200.