Proponowany post

Air Jordan 3 Tinker 'Wite/University Red' - Zapowiedź

09 styczeń 2019
Air Jordan 3 Tinker 'Wite/University Red' - Zapowiedź

Wygląda na to, że Jordan Brand szykuje się na wypuszczenie kolejnych Air Jordan 3 Tinker. Nie tak dawno temu pisaliśmy o tym, że w tym roku być może zobaczymy w sprzedaży 'Black Cementy' ze Swooshem. Dziś mamy dla Was pewne doniesienia o Tinkerach w wersji  'White/University Red'. Niektóre źródła podają nawet konkretną datę premiery, ale o tym za chwilę.
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych zdjęć tyhc butów, ale dysponujemy konceptem po raz kolejny stworzonym przez dobrych ludzi ze @zsneakerheadz.

Buty mają być swego rodzaju Tinkerową wersją Air Jordan 3 'Katrina'...choć na chwilę obecną to tylko domysły. Prawdopodobnie dostaniemy białą, skórzaną cholewkę ozdobioną z tyłu i z przodu szarym Elephant Printem, a do tego przyszyty Swoosh na boku. Od spodu biało-czerwony midsole i szara podeszwa zewnętrzna. Na grafice widzimy, że na heel tabie powinien znaleźć się czerwony branding "Nike Air". Czy tak w rzeczywistości będą wyglądały omawiane trójki, okaże się już wkrótce, bo pierwsze zdjęcia to tylko kwestia czasu, tym bardziej, że zapowiadana premiera to relatywnie nieodległy termin.

Według informacji, jakie napływają Air Jordan 3 Tinker 'White/University Red' mają pojawić się w sprzedaży już 30 marca. Będziemy chcieli jak najszybciej potwierdzić dla Was ta rewelacje oraz ustalić, czy buty będą dostępne na polskim rynku. Jeśli zainteresowały Was te Air Jordan 3 i chcecie wiedzieć o nich więcej, to zaglądajcie na naszą stronę, bo na pewno będziemy o nich jeszcze pisali.
Air Jordan 3 Tinker
kolor: White/University Red-Neutral Grey
styl: CJ0939-100
cena: $200


Tagi: jumpman23,