Proponowany post

Air Jordan 3 'UNC' PE

22 maj 2018
Air Jordan 3 'UNC' PE

Ile to już razy pisaliśmy o ekskluzywnych edycjach jordanów, które dostają zawodnicy uczelni North Carolina...dziś chcemy się z Wami podzielić fotkami kolejnymi. Tym razem gracze Tar Heels obdarowani zostaną modelem Air Jordan 3, który został wyprodukowany w limitowanej ilości 250 par!

Prezentowana kolorystyka ma bardzo prosty wygląd, oparty na klasycznych 'White Cement'. Mamy tutaj białą, skórzaną cholewkę i elephant print. Tylna część midsole'a pomalowana jest na błękitny kolor, który znajdziemy też przy oczkach na sznurowadła. Jest to jednak wydanie PE, dlatego nie mogło na nim zabraknąć smaczków związanych z uczelnią. Na języku umieszczone jest logo North Carolina, a wkładka ozdobiona jest grafiką wziętą ze strojów drużyny. Po wewnętrznej stronie języków umieszczono metki, na których jest napisane "UNC", "Basketball". Z tyłu na heel tabie czarny Jumpman.  

Air Jordan 3 'UNC' PE te jedno z tych wydań, które będzie spędzało sen z powiek niejednemu jordanheadowi. Niestety musimy obejść się smakiem, choć pewnie prędzej czy później kilka par trafi do sprzedaży na portalach aukcyjnych, osiągając zawrotne ceny. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć. Kto z Was widziałby takie trójki w swojej kolekcji?