Proponowany post

Air Jordan 3 'UNC' - Zapowiedź

09 lipiec 2019
Air Jordan 3 'UNC' - Zapowiedź

W przyszłym roku, a dokładnie w trakcie trwania "March Madness" w sprzedaży pojawią się Air Jordan 3 w wersji 'UNC'. Będzie to spełnienie marzeń i wieloletnich próśb jordanheadów, którzy do tej pory mogli jedynie obejść się smakiem, albowiem buty w barwach 'UNC' były ekskluzywnymi wydaniami, które dostawali jedynie zawodnicy drużyn uniwersytetu North Carolina (oczywiście nie zawsze, ale w 90% przypadków). Niestety nie wiemy jeszcze, jak te zapowiadane trójki będą wyglądały, ale źródła podają, że mają być bardzo zbliżone do jednego z wydań PE.

Jeśli tak się stanie, to dostaniemy Jordany 3, których cholewka będzie wykonana z białej skóry, którą z tyłu i z przodu uzupełnią dwa panele Elephant Print. Do tego kilka błękitnych detali, będących nawiązaniem do charakterystycznych strojów North Carolina, które znajdziemy zarówno na cholewce, jak i na podeszwie. Niestety to wydanie nie będzie miało logo uczelni, a szkoda. Może chociaż zamiast Jumpmana na pięcie dostaniemy branding "Nike Air"...choć z drugiej strony nie jest to oryginalna kolorystyka. 

Data premiery Air Jordan 3 'UNC' została zaplanowana na 7 marca. Do tego czasu powinniśmy zostać zasypani wieloma zdjęciami tego wydania trójek, na które czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą wyglądały te buty. Zaglądajcie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy pisali na ten temat. 


Air Jordan 3 “UNC”
kolor: White/Valor Blue-Tech Grey
styl: CT8532-104
cena: $190