Proponowany post

Air Jordan 3 W Wersji Do Gry W Golfa

02 luty 2018
Air Jordan 3 W Wersji Do Gry W Golfa

Nie od dziś wiadomo, że Michael Jordan poza koszykówką, pała wielką miłością do gry w golfa. W trakcie swojej kariery w NBA, gdy tylko znalazł wolną chwilę od meczów czy treningów, spędzał je na trafianiu do dołków. Grał przeciwko trenerom, innym zawodnikom NBA, a nawet z mistrzem Tigerem Woodsem. Mogliście też widzieć MJ'a na polu golfowym w scenie z "Kosmicznego Meczu". Nic więc dziwnego, że jego marka postanowiła przeprojektować jedne z najbardziej lubianych Jordanów tak, by nadawały się do gry w golfa. 

Mowa o Air Jordan 3, które w tym roku obchodzą swoje 30. urodziny. Jordan Brand ma zamiar wypuścić dwie kolorystyki golfowych trójek. Jedne to klasyczne "White Cement", a drugie w bardziej "eleganckim", pasującym do golfiarzy, brązowym kolorze. Cholewka w "White Cementach" jest w zasadzie identyczna, jak w normalnej wersji AJ3, natomiast w wariancie premium "Bronze", który wygląda na wykonany ze skóry lepszej jakości, znajdziemy metalowe elementy przy oczkach na sznurowadła, a z tyłu zamiast Jumpmana widnieje Nikeowe logo golf. Obie kolorystyki mają oczywiście specjalnie zaprojektowaną podeszwę. 

Gdyby ktoś z Was szukał nowych butów do gry w golfa, a przy okazji lubi Jordany to chyba jest to idealne rozwiązanie. Air Jordan 3 Golf mają pojawić się w sprzedaży 16 lutego. 


jordan

 

Tagi: -